Detoxikace těla

Jste někdy bez jakéhokoliv zjevného důvodu unavení nebo máte pocit, jako by vám někdo vysál veškerou energii?
Cítili jste se někdy jako zdřevěnělí a bez života?
Cítíte se méně bdělí a vědomí než dříve?

Tak tady je řešení:
PURIFIKAČNÍ PROGRAM – jediný účinný program, který dlouhodobě odstraňuje ničivé účinky drog a toxinů. (Slovo PURIFIKACE znamená  očista.)

Purifikační program, jehož autorem je L. Ron Hubbard, by se dal označit jako dlouhodobý detoxikační program. Svojí procedurou a hlášenými výsledky je jedinečný. Je to kombinace cvičení ve formě běhání a sauny nezbytná, abychom skutečně vyplavili drogy a jiné toxické látky z těla ven.

Člověk, který se rozhodne očistit svoje tělo od zablokovaných, nahromaděných usazenin a dostat je z těla ven tak potom, co projde důkladným lékařským vyšetřením, absolvuje přesný program cvičení a saunování. Po celou dobu programu užívá potřebné dávky vitamínů a minerálů.

Je pravdou, že dnešní doba nám nabízí takové technologie a techniky, o jakých se nám kdysi ani nesnilo. Na druhé straně pokrok si vybírá svoji daň. Náš  svět je zamořený toxickými látkami, které ničí život.

Podrobné studie ukazují, že znečišťující elementy, drogy a zbytky chemikálií, zůstávájí v lidském těle. Tam mohou otupovat smysly, zamlžovat myšlení  a dokonce  způsobovat množství nemocí.
A co je horší, blokují jakýkoli stabilní pokrok k duševní pohodě.

Purifikační program nejenže podstoupily stovky tisíc lidí a žijí dnes šťastnější, vnímavější a bdělejší život, ale navíc jeho využívání v mnoha oblastech vedlo k vydání různých studií od různých skupin (např. Mezinárodní agentura pro výzkum rakoviny při Světové zdravotnické organizací, Švédská královská akademie přírodních věd, atd.).

Pro bližší informace či domluvení individuálního setkání pro zjištění, jak můžete tento jedinečný detoxifikační program absolvovat, nás neváhejte kontaktovat: