Cesta ke štěstí

„Někdy si člověk může připadat jako suchý list, kterým vítr hází přes špinavou ulici, nebo jako  zrníčko písku, které  někde uvázlo. Ale nikdo netvrdil, že život je něco klidného a uspořádaného; takový není. Člověk není ani potrhaný list, ani zrníčko písku – každý  si může více nebo méně nastínit svou vlastní cestu a jít po ní.“ (L. Ron Hubbard)

Štěstí  je pro každého, kdo může souhlasit s tím, že v životě existují určitá pravidla a že jenom jednání podle takových pravidel a jejich následování, dělání správné věci je důležitější než cokoli jiného.

Cesta ke štěstí je úžasný průvodce k lepšímu životu založený na zdravém rozumu, tvoří 21 univerzálních pravidel, která platí pro každého bez rozdílu rasy, barvy pleti či vyznání. Vštěpuje morální hodnoty, obnovuje důstojnost a čest, a mění životy kdekoli, kde ji lidé  dostanou. Tato brožurka byla přeložena do více než 70 jazyků a je v Guinessově knize rekordů jako nejpřekládanější jednotná práce.

Úryvek z brožurky:

pravidlo 4:
DÁVEJTE DĚTEM LÁSKU A POMÁHEJTE JIM.

„Dnešní děti jsou civilizací zítřka. Když dnes člověk  přivede dítě na svět, je to trochu jakoby ho posadil do tygří klece. Děti se nemohou vypořádat se svým prostředím a nemají nic, čeho by se mohly chytit. Potřebuji lásku a pomoc, aby to zvládly.
Narážíme tu na ožehavý problém:o otázce, jak by člověk měl nebo neměl vychovávat dětí, existuje skoro tolik teorií, kolik je rodičů.“

„Co skutečně funguje, je jednoduše snažit se být dítěti  přítelem. Pravdou je, že dítě  potřebuje přátele. Zkuste zjistit, co je pro dítě problém, a pomozte mu jej vyřešit bez toho, že byste potlačovali jeho vlastní řešení.“

Cesta ke štěstí je průvodce k lepšímu životu založený na zdravém rozumu. Je přeložena do více než 90 jazyků a distribuována po více než 170 zemích světa. Kromě knižní podoby je uvedena do života v kompletním filmovém provedení, obsahuje videoklipy pro každé pravidlo.
Cesta ke štěstí vytváří bezpečnější a zdravější společnost a je morálním kompasem pro všechny.
Pro více informací neváhejte kontaktovat: